Компанія “Рошен” стверджує, що не може продати активи Липецької фабрики через арешт майна

Компанія “Рошен” стверджує, що не може продати активи Липецької фабрики (Росія) через арешт майна. Про це повідомили в прес-службі компанії.

“В даний час майно компанії заарештовано. Ми можемо користуватися, але не маємо права ним розпоряджатися. Фабрика працює… Компанія “Рошен” прийняла рішення про 100% продаж активів у Росії, але з накладенням арешту ми позбавлені можливості розпоряджатися своїм майном і продавати активи. Це заважає процесу”, – пояснили в компанії.

Як повідомлялося, 1 квітня “Липецька кондитерська фабрика “Рошен” була заблокована співробітниками правоохоронних органів. Входи і виходи на підприємстві були перекриті співробітниками ОМОН.

Корпорація Roshen пізніше заявила, що фабрика була заблокована в рамках проведення податкової перевірки і назвала дії силових структур неправомірними.

У свою чергу офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін повідомив, що обшук проводився в рамках справи про шахрайство на 180 млн рублів.

Корпорація Roshen, один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, включає київську, маріупольську, кременчуцьку і дві вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат “Бершадьмолоко”, Літинський племзавод, липецьку фабрику “Рошен” і клайпедську кондитерську фабрику (Литва).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. У ході виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild в консорціумі з українською інвестгрупою “Інвестиційний капітал Україна”.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

коментуйте повідомлення: