Порошенко підписав закон щодо звільнення від оподаткування лікарських засобів і медвиробів

митниця

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 332-VIII “Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких лікарських засобів і медичних виробів”. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради України.

“Повернуто з підписом від Президента (05.05.20150)”, – йдеться в статусі проходження документа.

Закон передбачає звільнення від податку на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів і медичних виробів і операцій тільки першу поставку лікарських засобів, медичних виробів на митній території України імпортером, або виробником.

Законом також уточнені бюджетні програми в рамках виконання яких Міністерство охорони здоров’я укладає угоди зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі, перелік яких визначено законом України “Про здійснення державних закупівель”, на підставі яких укладаються договори на підставі яких здійснюється ввезення на територію України або придбання на території України лікарських засобів і медичних виробів.

Законом передбачена відповідальність платників у разі нецільового використання наданої пільги в оподаткуванні лікарських засобів і медичних виробів, а також положення щодо визначення Кабінетом Міністрів України переліку лікарських засобів і медичних виробів, що закуповуються на підставі угод із закупівлі зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі та порядку ввезення, постачання і цільового використання лікарських засобів, медичних виробів, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Нагадаємо, Верховна Рада звільнила від ПДВ імпорт ліків і медичних виробів 9 квітня 2015 р. за відповідний законопроект № 2151 проголосували 236 нардепа при 226 необхідних.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

коментуйте повідомлення: