ГПУ заявляє про затримання на хабарі керівника відділу міжрегіональної митниці

Posted on Posted in Влада, Новини, Україна

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє про затримання на хабарі керівника відділу міжрегіональної митниці Державної фіскальної служби України.

Він повідомив, що затримання провели військова прокуратура Львівського гарнізону спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки Нацполіції. Як заявив Луценко, чиновника затримали «під час одержання чергового місячного збору неправомірної вигоди від службових осіб Львівської митниці у розмірі 60520 доларів США і 10 тисяч гривень».

«Прикметно, що ця посада створена центральним офісом ДФС саме для боротьби з корупцією місцевих митників. Військова прокуратура довела: хабарі збирають і перші, і другі», – написав Луценко у Facebook і закликав уряд провести системні зміни усієї митної служби.

У березні від посади відсторонили голову ДФС Романа Насірова. Правоохоронні органи звинувачують його в тому, що він упродовж 2015–2016 років, діючи в інтересах депутата Верховної Ради Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу трьом компаніям. Такими рішеннями державі завдано збитків на суму майже 2 мільярди гривень. Захист Насірова і він сам ці звинувачення заперечують.

 коментуйте повідомлення