Працівники газети «Експрес» прийшли до Львівської ОДА через суперечку з «Укрпоштою»

Posted on Posted in Влада, Новини, Україна

Працівники ТзОВ «Експрес Медіа сХаб» 4 січня принесли до приміщення Львівської облдержадміністрації 180 тисяч примірників газети «Експрес» через суперечку з «Укрпоштою».

«Ми привезли газети під приміщення державної влади, щоб та передала їх «Укрпошті», державному підприємству, яке заблокувало доставку газет, незважаючи на те, що люди заплатили за це гроші. Причина такої блокади у тому, що газету «Експрес» дехто боїться від влади», – заявив голова редакційної ради Ігор Починок. Представники видання поскладали газети перед входом у будівлю ОДА, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Державне підприємство «Укрпошта» не поширює газету «Експрес» у січні цього року. Редакція стверджує, що ДП «Укрпошта» восени минулого року заблокувало розрахунки із видавцем газети «Експрес» і заборонило приймати передплату на газету «Експрес» у середині грудня минулого року по всій країні.

Тим часом дирекція «Укрпошти» у своїй офіційній заяві наголосила, що «з вересня минулого року Львівська дирекція «Укрпошти» неодноразово зверталася до ТзОВ «Експрес Медіа сХаб» з пропозицією укласти типовий Договір-доручення на розповсюдження періодичних видань за передплатою у 2018 році, однак 28 грудня 2017 року договір не підписаний. «Укрпошта» вирішила повернути гроші передплатникам».

«Ми підписали угоди з «Укрпоштою» і не бачимо жодних причин, чому не доставляється газета передплатникам. Тому прийшли до представників влади з газетами», – наголосив Ігор Починок.

До протестувальників вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка, який запропонував голові редакційній раді «Експресу» Ігореві Починку сьогодні зустрітися з керівником «Укрпошти».

«Я не бачу цьому змісту, бо ми вже двічі зустрічались», – відповів Ігор Починок.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив, що звернувся до керівництва «Укрпошти» з проханням вирішити ситуацію. «Це господарський спір обох сторін, а не політичний тиск, і його потрібно вирішувати у суді», – вважає Олег Синютка.

Редакція газети «Експрес» 4 січня провела попереджувальну акцію. Працівники обіцяють після Різдвяних свят поновити протест і всі примірники газети, які не потраплятимуть до передплатників, привезти під будівлю Львівської ОДА.коментуйте повідомлення