Екс-президента Криму Мєшкова відпустили після двох діб арешту

Posted on Posted in Влада, Новини, Україна

Першого президента Криму Юрія Мєшкова відпустили ввечері 21 березня після двох діб арешту, повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії.

Згідно з повідомленням, Мєшков заявив про «нормальне» самопочуття і заявив, що розцінює свій арешт як «поліцейсько-судову операцію».

19 березня підконтрольний Кремлю Центральний районний суд Сімферополя заарештував на дві доби екс-президента Криму Юрія Мєшкова за «непокору співробітникам поліції».

Російські силовики в Сімферополі 18 березня затримали екс-президента Криму Юрія Мєшкова за заявою невідомої особи про те, що колишній кримський президент нібито перебуває в стані наркотичного сп’яніння. Пізніше його відвезли на огляд, однак, за словами Мєшкова, слідів алкогольного чи наркотичного сп’яніння в нього не виявили.

Наприкінці лютого екс-президент Криму Юрій Мєшков критикував підконтрольних Кремлю чиновників півострова за «зраду» Росії під час анексії півострова.

Юрій Мєшков – кримський політик і юрист, перший і єдиний президент Криму (1994-1995), формальний голова Ради Міністрів Криму (1994).

коментуйте повідомлення