«Дивлячись в очі Путіну»: Вітренко прокоментував завершення роботи в «Нафтогазі»

Posted on Posted in Влада, Київ, Новини, Україна

Виконавчий директор компанії «Нафтогаз Україна» Юрій Вітренко 16 липня повідомив про останній день роботи на своїй посаді.

«Мені видається більш правильним оцінювати не людей, а дії. Саме тому дякую за дії на користь нашої спільної справи усім українцям, громадянському суспільству, журналістам, парламентарям та урядовцям, нашим міжнародним партнерам та колегам по групі компаній «Нафтогаз», – написав експосадовець.

 

Наостанок він згадав про результати своєї роботи в «Нафтогазі» та побажав керівництву компанії та українській владі «достатньо компетентності та порядності використати їх на благо громадян України».

Крім того, Вітренко оприлюднив посилання на сторінку з матеріалами про його роботу.

«Це в тому числі мій внесок у протидію фейкам та російській пропаганді, а також допомога журналістам і дослідникам. На цьому сайті я сьогодні публікую мультимедійну історію «Дивлячись в очі Путіну: інсайдерські уроки визначної перемоги». Вона певним чином підсумовує мої результати роботи в «Нафтогазі» і рекомендації на майбутнє», – додав він.

Читайте також: У «Нафтогазі» відреагували на нові санкції, які США анонсує проти «Північного потоку-2»​

13 травня Юрій Вітренко повідомив, що його попередили про скорочення його посади і звільнення через два місяці.

На посаді у «Нафтогазі» Вітренко відповідав, зокрема, за газові переговори з Росією. Також команда на чолі з виконавчим директором «Нафтогазу» вела судові процеси з «Газпромом».коментуйте повідомлення