Вибори на Київщині: поліція задокументувала 24 порушення

Posted on Posted in Влада, Київ, Новини, Україна

На Київщині поліція задокументувала 24 повідомлення про порушення виборчого законодавства під час проведення повторних виборів 17 січня.

«Станом на 12:00 годину до поліції Київщини надійшло 24 повідомлення, пов’язаних із порушенням виборчого процесу. Поліція провела перевірку, за матеріалами якої складено 8 адміністративних протоколів», – йдеться в повідомленні Нацполіції.

Зокрема, як уточнили у поліції, низка повідомлень надійшла про фотографування виборчих бюлетенів й інші неправомірні дії учасників виборів.

«Поліцейські відреагували на всі звернення оперативно і склали відносно порушників 6 адмінпротоколів – за публічне розголошення виборцем, результатів волевиявлення в приміщенні для голосування (ст. 212-22 Кодексу України про адміністративне правопорушення). Ще один із жителів міста Бровари в приміщені ДВК ображав учасників виборчого процесу та ще й прийшов до виборчої дільниці без засобів індивідуального захисту. За такі правопорушення працівники поліції склали відносно чоловіка адміністративні протоколи за ст. 173 та за ст. 44-3 КУпАП», – йдеться в повідомленні.

Крім того, поліцейські перевіряють інформацію про невчасне відкриття виборчої дільниці. Одна з ДВК у місті Бровари не відкрилася о 8-й годині ранку, оскільки члени підготовчого засідання не встигли вчасно реєструвати спостерігачів виборчого процесу, йдеться в повідомленні.

За даними Центральної виборчої комісії, 17 січня у трьох територіальних громадах відбуваються повторні вибори міського голови: Борисполі й Броварах Київської області та Новгород-Сіверську Чернігівської області. Також сьогодні обирають депутатів Броварської міської ради.

 

 коментуйте повідомлення