Репетицію інавгурації Байдена зупинили через пожежу неподалік Капітолію

Posted on Posted in ЄС, Новини, Росія, Світ

Репетицію інавгурації обраного президента США Джо Байдена припинили через попередження служби безпеки про пожежу неподалік. Правоохоронці евакуювали учасників репетиції, а комплекс Капітолію ненадовго заблокували.

Пожежа спалахнула у таборі для бездомних у кількох кварталах від Капітолію.

Влада у Вашингтоні й інших містах США готується до можливого насильства під час акцій напередодні інавгурації обраного президента Джо Байдена, запланованої на 20 січня. Зокрема, до забезпечення порядку у Вашингтоні – після того, як 6 січня прихильники чинного наразі президента Дональда Трампа штурмували будівлю Капітолію, в перебігу чого загинули п’ять людей, – залучили й близько 20 тисяч військовослужбовців Національної гвардії США.

Правоохоронні органи блокують доступ автомобілів на вулиці навколо Капітолію і звели паркан висотою 1,8 метра по периметру будівлі.

 

На фотографіях, опублікованих у соціальних мережах, зображено табір для бездомних, розташований під шосе менш ніж за милю від Капітолію. Невідомо, як почалася пожежа і чи постраждали люди.

Незабаром після початку пожежі поблизу стало чути вертольоти і поліцейські сирени.

 

Учасникам репетиції, в тому числі військовому оркестру, було наказано вирушити у безпечне місце всередині комплексу Капітолію.

Інавгурація обраного президента США Джо Байдена призначена на середу, 20 січня.коментуйте повідомлення