Блінкен заявив, що США «глибоко стурбовані» арештом Навального

Posted on Posted in ЄС, Новини, Росія, Світ

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати «глибоко стурбовані» ситуацією навколо російського опозиціонера Олексія Навального і не виключають заходів у відповідь після його арешту в Росії. Про які саме заходи йдеться, Блінкен не уточнив.

«Ми глибоко стурбовані безпекою пана Навального, і головне, що його голос – це голос багатьох росіян, яких необхідно почути, а не затуляти їм рота», – цитує держсекретаря США Reuters.

За словами Блінкена, адміністрація президента Байдена розглядає також можливість реакції на інші дії Росії, зокрема, на ймовірне втручання у вибори в США в 2020 році, отруєння Олексія Навального, кібератаки на урядові сервери і пропозицію нагород за атаки на американські війська.

26 січня в телефонній розмові президентів США і Росії – Джо Байдена і Володимира Путіна – американський лідер висловив занепокоєння взяттям під варту в Росії критика Кремля Олексія Навального.

За словами прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова, російський президент «дав необхідні роз’яснення» Байдену.коментуйте повідомлення